Płyty poliuretanowe

płyty poliuretanoweOdpowiednie właściwości termoizolacyjne materiałów budowlanych to z pewnością dość istotna kwestia. Zwłaszcza w sytuacji, gdy mają być stawiane sporych rozmiarów budynki, staje się to niezwykle ważne. Dlatego materiałem, który obecnie na rynku zdobywa sobie coraz większą popularność są między innymi płyty poliuretanowe, wykonane z pianki PIR. Pianka PIR jest materiałem, który w czasie zastygania tworzy niezwykle warstwę o ciekawych właściwościach. Nie tylko ma ona znacznie wyższe współczynniki, jak mowa o termoizolacji, ale także pozwala na bezproblemowe docinanie tak wykonanych płyt, bez obaw o utratę ich właściwości. Dzięki temu można w każdym momencie dopasować je wielkością do wykonywanych prac.
Zaletą płyt poliuretanowych jest także to, iż nie ma konieczności w czasie wykonywania z nich ścian tworzenia pomiędzy nimi przerw dylatacyjnych, gdyż pianka tworzy strukturę, która tego nie wymaga. To powoduje nie tylko obniżenie kosztów związanych z ich ułożeniem, ale także znaczne przyspieszenie prac związanych z wykonywaniem budynków.
Staramy się, aby tego typu płyty w bardzo bogatym wyborze, jak mowa o ich wielkościach i innych cechach znajdowały się zawsze w naszej ofercie. W każdej chwili bez problemu pomożemy także naszym Klientom wybrać idealnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.