Świetliki dachowe

świetliki dachoweŚwietliki dachowe stanowią dzisiaj niemalże niezbędny element w czasie stawiania budynków przemysłowych czy użyteczności publicznej. Coraz częściej także powszechnie wykorzystuje się je w naszych domach, gdyż przede wszystkim umożliwiają dostarczenie do wnętrz znacznie większej ilości światła słonecznego. Jednocześnie mogą być uchylne, dzięki czemu można przy ich pomocy skutecznie przewietrzyć pomieszczenie. Nieco inną rolę spełniać mają także montowane w dachu klapy dymowe.
Często są one zintegrowane z systemami bezpieczeństwa, aby otwierały się w razie pożaru i umożliwiały jak najszybsze usuwanie z wnętrz dymu. Jednak mogą być także wykorzystywane do wietrzenie pomieszczeń czy też do tego, aby wpadało przez nie światło słoneczne. Obecnie na rynku zapotrzebowanie na tego typu produkty rośnie, dlatego też pojawia się ich coraz więcej. – link do strony.
Nasza oferta także zawiera niezwykle wiele tego typu artykułów. Dbamy o jak najwyższą ich jakość, starając się jednak, aby nasi Klienci mogli je nabyć po atrakcyjnych dla nich cenach.